İstenmeyen Tüylere Acısız Çözüm

Gelen yaz ayları ile birlikte istenmeyen tüyler artık daha çok problemimiz olmaya başlamıştır. Ağda ve epilasyon gibi acılı yöntemler yaz aylarında tüylerimizi sürekli almak zorundayken daha çok canımızı sıkmaktadır. Hepimiz bebeksi bir cilde kavuşmak aynı zamanda da zaman kaybetmemek ve acı çekmemek isteriz. İşte bunun için çözüm el sultan tüy dökücü. Sizde bu ürünü kullanarak kısa sürede istenmeyen tüylerinizle vedalaşabilirsiniz.

El Sultan Nedir?

Genellikle Ortadoğu’da kullanılan bu ürün istenmeyen tüyler için doğal bir çözüm önerisidir. İçerisinde karınca yumurtası yağı bulunan özel bir formüle sahiptir. Bu formülü sayesinde tüylerin köklerine kadar nüfuz eder ve tüylerin seyrelmesinde yardımcı olur. İçeriğinde kimyasal hiçbir madde bulundurmayan bu ürün kısa sürede tüylerin seyrelmesine ve tamamen ortadan kalkmasına yardım etmektedir. Kol altı, bacak bikini bölgesi ve yüz gibi tüm bölgelere uygulanabilir.Nasıl Kullanılır?

Karınca yağı olarak da bilinen bu ürünü tüylerinizi aldıktan sonra işlemi yaptığınız bölgelere uygulayın. Sonuçları 4 seans sonunda daha iyi görmeye başlayacaksınız. Tüylerinizin çıkma süresini 5 kata kadar daha uzun hale getiren ürün, köklerine nüfuz ederek sizi istenmeyen tüy probleminden kurtarmaktadır. Duş jeli şeklinde olan bu ürünün uygulanması da bir hayli kolaydır.

Sizde ürünü sipariş ederek kısa süre içerisinde yaşadığınız istenmeyen tüy problemlerinizi hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Ürünü almak istediğinizde resmi satış sitelerinden sipariş verebilirsiniz.


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik