İstenmeyen Tüylerle Vedalaşın

                İstenmeyen tüyler yüzyıllardır insanların sıkıntısını çektiği bir problemdir. Bu problem için birçok yöntem geliştirilmiştir. Bu yöntemlerden bazıları fazla masraflı bazıları acılı bazıları ise tüylerden kurtulmak yerine onları iyicene artıran yöntemlerdir. El sultan tüy dökücü güvenle kullanılan orta doğu kültüründen gelen mucizevi bir üründür. Karınca yağı baz alınarak üretilmiştir.

Karınca Yağı

Karınca yağı Osmanlılardan bu yana kullanılan tüyleri ciddi oranda azaltıcı etkisine sahip olan bir maddedir. Asidik etkisiyle tüy köklerinin beslenmesini doğal yollarla engelleyen ben mucizevi yağdır. Karınca yağında bulunan doğal asit diğer bilinen asitlerden 2,5 kat daha güçlüdür. El sultan karınca yağı bu ürünü laboratuvar ortamında yapay bir şekilde üretilmemiştir. Bu yağ Asya’nın belirli bölgelerinden ve Arap çöllerinden temin edilen karınca yumurtalarından doğal olarak elde edilir.Ürünün Kullanımı

Ürünü tüylerinizi aldıktan sonra aldığınız bölgeye uygulayınız. Düzenli bir şekilde uyguladığınız zaman beşinci uygulamada etkisini göreceksiniz. Ürün istenmeyen tüylerde 5 kat azaltma sağlar. Ürünü istediğiniz bölgenize uygulayabilirsiniz. Yüz, kol altı, bacak, bikini bölgesi gibi istediğiniz her bölgeye korkmadan uygulayabilirsiniz.

Ürüne Ulaşma

Ürüne kendi sitesinden zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürün saf yağ ve el sultan karınca yağı duş jeli ile sipariş edilmektedir. Ürüne dair sorularınızı sitede müşteri hizmetlerine ulaşarak sorabilirsiniz. Ürünü ister online sitesinden ister whatsapp sipariş hattından sipariş edebilirsiniz.

 

               


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik