Sigaranın sağlığa zararları uzun süreden beri tüm dünyada kanıtlanmıştır. Akciğer kanserinin birinci derecede sebebi sayılan sigara kullanıcılarını bir çok sebepten dolayı mağdur duruma düşürmektedir. Son zamanlarda bitkisel içerikler ile hazırlanmış olan akciğer detoksu akciğerlerin sigaradan ve sigaranın zararlarından hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Akciğer hastalıkları oluşmadan önce eğer sigara kullanan kişiler kullanmaya başlarsa kullanıldığı süre itibari ile akciğerlerde oluşmuş olan zararlı maddelerin ve katran birikimlerinin atılmasını sağlamaktadır.

Akciğer detoksu sayesinde kan temizlenerek kalbin de daha iyi çalışması ile birlikte kişinin üzerinde bulunan uyuşukluk hali tamamen ortadan kaybolmaktadır. Kalp krizi riskini de ortadan kaldıran bu detoksun uygulama süresi için iki ay geçmesi yeterlidir. Uzun süre kullanımlarda içeriğinde bulunan bitki karışımları tüm bedendeki hastalıkların temizlenmesini sağlarken bağışıklık sistemini de kuvvetlendirmeye yönelik etkilerini gösterir.

Akciğer Detoksu İçindeki Karışımlar Nelerdir?

Meyan kökü, kekik otu, dağ nanesi, ekinezya, zencefil ve siyah havuç özü karışımlarından oluşmuş olan akciğer detoksu akciğerleri temizleyici, nefes almayı kolaylaştırıcı, öksürüğü kesici, kalp damarlarını açıcı ve kemik sağlığını koruyucu etkilere sahiptir. Uzun süre kullanımlarda kişinin dinçleşmesini ve zindeleşmesini sağlayan bu karışım sabah ve akşam kullanmaya uygundur. Hiçbir şekilde yan etkisi bulunmayan akciğer detoksunun sadece akciğer temizliğinde değil, yüksek tansiyon hastaları tarafından ve kalp damar hastaları tarafından da kullanılması uygundur.

http://www.akcigerdetoksusiparis.com/


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik