Tüylere Doğal Çözüm

İstenmeyen tüyler sadece kadınların bir problemi olarak görülse de özellikle yaz aylarında hem kadınlar hem de erkekler için en büyük problemlerden biridir. İstenmeyen tüylerin daha geç çıkması için uygulanan ağda ve epilasyon gibi işlemler hem çok zahmetli hem de can yakıcıdır. Bu nedenle insanlar bu işlemleri uygulamaktan kaçınmaktadır. Ancak artık karınca yağı doğal formülü ile istenmeyen tüylerinizle kısa süre içerisinde vedalaşabilirsiniz.El Sultan Nedir?

                El sultan tüy dökücü çoğumuzun yaşadığı tüy problemleri için doğal çözüm sağlayan bir formüldür. Bu formül sayesinde sizin de istenmeyen tüyleriniz kısa süre içinde seyrelebilir. İçerisinde protein bulunan özel karınca yumurtası yağı formülü sayesinde el sultan tüylerinizin köklerine nüfuz eder. İçerisinde herhangi bir kimyasal bulunmadığı için çok fazla yan etkisi görülmemektedir. Kol altı, bacak, genital bölge ve yüz için uygulanabilir. Eski dönemlerde de kullanılan bir formül olduğu bilinmektedir. Osmanlı döneminde kadınların ağda sonrası karınca yumurtası yağı uyguladığı bilinmektedir.

Nasıl Kullanılır?

El sultan kullanımı oldukça basit bir üründür. Duş jeli gibi olan ürünü kullanmak için ilk olarak istenmeyen tüylerinizi almanız gerekmektedir. Ardından temizlenmiş bölgeye uygulamalısınız. Tüy köklerine etki eden ürün tüylerin zaman içerisinde daha geç çıkmasını ve seyrelmesini sağlar. Ayrıca düzenli kullanım sonucunda sizleri istenmeyen tüy problemlerinden de kurtarır. Sizde resmi satış sitelerinden sipariş ederek ürünü hemen alabilirsiniz.


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik